Kontakt

e-bilans PLUS Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 10, 37-450 Stalowa Wola
NIP: 8652565761, Regon: 366359950
KRS: 0000659029
Tel. +48 519 055 835, Tel. +48 15844 21 93

Pracujemy:
Pon-Pt od 7:00 do 15:00

Zarząd

Angelika Bartoszek
Prezes zarządu
kom. 519054642
tel. (15) 844 21 93 wew. 25
bartoszek.angelika@e-bilans.pl

Anna Wolska – Sławek
Zastępca Prezesa zarządu
kom. 519055835
tel. (15) 844 21 93 wew. 27
slawek.anna@e-bilans.pl

Rafał Matuszczyk
Dyrektor ds. administracyjnych
kom. 519054538
tel. (15) 844 21 93 wew. 27
matuszczyk@e-bilans.pl

Dział finansowy i dotacji

Beata Korzystka
Specjalista ds. ekonomiczno–finansowych i dotacji unijnych
kom. 519056407
korzystka.beata@e-bilans.pl

Dział prawno-podatkowy

Mariusz Rybka
Radca prawny z uprawnieniami doradztwa podatkowego
kom. 794 167 239
kancelaria.rybka@wp.pl

Sebastian Gorczyca
Radca prawny z uprawnieniami dordztwa podatkowego
kom. 604 932 853
kancelaria.rybka@wp.pl

Dział ksiąg rachunkowych

Angelika Bartoszek
Lider działu ksiąg rachunkowych
kom. 519054642
tel. (15) 844 21 93 wew. 25
bartoszek.angelika@e-bilans.pl

Katarzyna Urbaniak
Specjalista ds. księgowo-podatkowych
kom. 519056646
tel. (15) 844 21 93 wew. 25
urabaniak.katarzyna@e-bilans.pl

Katarzyna Oleszczuk
Starszy referent księgowy
kom. 519056379
tel. (15) 844 21 93 wew. 24
oleszczuk.katarzyna@e-bilans.pl

Joanna Kasica
Referent księgowy
kom. 519055442
tel. (15) 844 21 93 wew. 33
kasica.joanna@e-bilans.pl

Dział ksiąg podatkowych

Katarzyna Szwedo
Lider działu ksiąg podatkowych
kom. 519055442
tel. tel. (15) 844 21 93 wew. 22
szwedo.katarzyna@e-bilans.pl

Elżbieta Bulec
Specjalista ds. księgowo-podatkowych
kom. 572283838
tel. (15) 844 21 93 wew. 28
bulec.elzbieta@e-bilans.pl

Katarzyna Panek
Specjalista ds. księgowo-podatkowych
kom. 519055754
tel. (15) 844 21 93 wew. 23
panek.katarzyna@e-bilans.pl

Ilona Golec
Starszy referent księgowy
kom. 519055754
tel. (15) 844 21 93 wew. 23
golec.ilona@e-bilans.pl

Justyna Bąk
Młodszy referent księgowy
kom. 519055442
tel. (15) 844 21 93 wew. 32
bak.justyna@e-bilans.pl

Monika Białek
Starszy referent księgowy
kom. 519056380
tel. (15) 844 21 93 wew. 34
bialek.monika@e-bilans.pl

Marta Maciejak
Referent księgowy
kom. 519055442
tel. (15) 844 21 93 wew. 22
maciejak.marta@e-bilans.pl

Iwona Orzechowska
Referent księgowy
kom. 519056380
tel. (15) 844 21 93 wew. 34
orzechowska.iwona@e-bilans.pl

Justyna Tokarz
Referent księgowy
kom. 519055442
tel. (15) 844 21 93 wew. 34
tokarz.justyna@e-bilans.pl

Dział kadr i płac

Justyna Długosz
Specjalista ds. kadr i płac
kom. 519055389
tel. (15) 844 21 93 wew. 26
dlugosz.justyna@e-bilans.pl

Ewelina Majdańska
Specjalista ds. kadr i płac
kom. 519053985
tel. (15) 844 21 93 wew. 21
majdanska.ewelina@e-bilans.pl

Agnieszka Wójcik
Specjalista ds. Kadr i Płac
kom. 519055389
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
wojcik.agnieszka@e-bilans.pl

Anna Oprych
Referent ds. Kadr i Płac
kom. 519055389
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
oprych.anna@e-bilans.pl

Facebook