Kontakt

e-bilans PLUS Sp. z o.o.
ul. Hutnicza 10, 37-450 Stalowa Wola
NIP: 8652565761, Regon: 366359950
KRS: 0000659029
Tel. +48 519 055 835, Tel. +48 15844 21 93

Pracujemy:
Pon-Pt od 7:00 do 15:00

Zarząd

Angelika Bartoszek
Prezes zarządu
kom. 519054642
tel. (15) 844 21 93 wew. 25
bartoszek.angelika@e-bilans.pl

Anna Wolska – Sławek
Wice Prezes zarządu
kom. 519055835
tel. (15) 844 21 93 wew. 27
slawek.anna@e-bilans.pl

Rafał Matuszczyk
Dyrektor ds. administracyjnych
kom. 519054538
tel. (15) 844 21 93 wew. 27
matuszczyk@e-bilans.pl

Dział finansowy

Beata Korzystka
Specjalista ds. ekonomiczno–finansowych
kom. 519056407
korzystka.beata@e-bilans.pl

Dział prawno-podatkowy

Mariusz Rybka
Radca prawny z uprawnieniami doradztwa podatkowego
kom. 794 167 239
kancelaria.rybka@wp.pl

Sebastian Gorczyca
Radca prawny z uprawnieniami dordztwa podatkowego
kom. 604 932 853
kancelaria.rybka@wp.pl

Dział ksiąg rachunkowych

Angelika Bartoszek
Lider działu ksiąg rachunkowych
kom. 519054642
tel. (15) 844 21 93 wew. 25
bartoszek.angelika@e-bilans.pl

Justyna Kowalczyk
Specjalista ds. księgowo podatkowych
kom. 572 324 969
tel. (15) 844 21 93 wew. 26
kowalczyk.justyna@e-bilans.pl

Aneta Leszkowicz
Referent Księgowy
kom. 572 324 969
tel. (15) 844 21 93 wew. 26
leszkowicz.aneta@e-bilans.pl

Joanna Kasica
Referent księgowy
kom. 519055442
tel. (15) 844 21 93 wew. 33
kasica.joanna@e-bilans.pl

Wojtala Diana
Referent księgowy

wojtala.diana@e-bilans.pl

Urbaniak Katarzyna
Specjalista ds. księgowo-podatkowych
kom. 519056646
tel. (15) 844 21 93 wew. 24
urbaniak.katarzyna@e-bilans.pl

Katarzyna Panek
Specjalista ds. księgowo-podatkowych
kom. 513 666 092
tel. (15) 844 21 93 wew. 33
panek.katarzyna@e-bilans.pl

Rachwał Justyna
Młodszy referent księgowy
kom. 519056407
tel. (15) 844 21 93 wew. 22
rachwal.justyna@e-bilans.pl 

Dział ksiąg podatkowych

Katarzyna Szwedo
Lider działu ksiąg podatkowych
kom. 513666108
tel. tel. (15) 844 21 93 wew. 32
szwedo.katarzyna@e-bilans.pl

Elżbieta Bulec
Specjalista ds. księgowo-podatkowych
kom. 572283838
tel. (15) 844 21 93 wew. 28
bulec.elzbieta@e-bilans.pl

mgr. Anna Wolska – Sławek
Specjalista ds. ksiąg podatkowych
kom. 519055835
tel. (15) 844 21 93 wew. 27
slawek.anna@e-bilans.pl

Ilona Golec
Specjalista ds. księgowo-podatkowych
kom. 519055754
tel. (15) 844 21 93 wew. 23
golec.ilona@e-bilans.pl

Bochenek Anna
Specjalita ds. Księgowo-Podatkowych
kom.519055442
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
bochenek.anna@e-bilans.pl

Monika Paterek
Starszy referent księgowy
kom. 519056380
tel. (15) 844 21 93 wew. 34
paterek.monika@e-bilans.pl

Skrzypek Agnieszka
Starszy referent księgowy
kom. 519056379
tel. (15) 844 21 93 wew. 22
skrzypek.agnieszka@e-bilans.pl

Iwona Orzechowska
Starszy referent księgowy
kom. 519056380
tel. (15) 844 21 93 wew. 34
orzechowska.iwona@e-bilans.pl

Wdowiak Sylwia
Referent księgowy
kom. 519 056 379

wdowiak.sylwia@e-bilans.pl

Justyna Bąk
Referent księgowy
kom. 519055754
tel. (15) 844 21 93 wew. 23

bak.justyna@e-bilans.pl

Ziemińska Magdalena
Referent księgowy
kom. 519 056 379

ziemiska.magdalena@e-bilans.pl

Krysa Izabela
Referent księgowy
Tel. 513 452 289

krysa.izabela@e-bilans.pl

Piskorowska Joanna
Referent księgowy

piskorowska.joanna@e-bilans.pl

Anna Przybyło
Referent księgowy

przybyło.anna@e-bilans.pl

Burchan Adrianna
Referent księgowy
kom. 519056380
tel. (15) 844 21 93 wew. 34
burchan.adrianna@e-bilans.pl

Moskal Elżbieta
Referent księgowy

moskal.elzbieta@e-bilans.pl

Dział kadr i płac

Justyna Długosz
Specjalista ds. kadr i płac
kom. 519055389
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
dlugosz.justyna@e-bilans.pl

Ewelina Gałka
Specjalista ds. kadr i płac
kom. 519053985
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
galka.ewelina@e-bilans.pl

Agnieszka Wójcik
Specjalista ds. Kadr i Płac
kom. 500306043
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
wojcik.agnieszka@e-bilans.pl

Katarzyna Andreasik
Referent ds. Kadr i Płac
kom. 500306043
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
andreasik.katarzyna@e-bilans.pl

Gordiana Dybka
Referent ds. Kadr i Płac
kom. 500306043
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
dybka.gordiana@e-bilans.pl

Beata Opalińska
Starszy referent Kadrowo-Płacowy
kom. 500306043
tel. (15) 844 21 93 wew. 31
opalinska.beata@e-bilans.pl

Facebook